EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bostancı Deluxe

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Bostancı Deluxe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bostancı Deluxe Hakkında

Yapıen İnşaat tarafından Bostancı'da 2 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Bostancı Deluxe projesinde alanları 94 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Toplam 61 konuttan oluşan Bostancı Deluxe'ta teslimlerin Mart 2018'de başlaması planlanıyor.

Türkiye'nin birçok şehrinde yüzlerce yatırımcıyı ev sahibi yapan Yapıen İnşaat, İstanbul'da hayata geçireceği ilk proje için rotasını Bostancı'ya çevirdi. İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından birinde 15 katlı tek blok halinde yükselecek yeni projeye Bostancı Deluxe adı verildi.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Bostancı Deluxe'ta ön talep toplanmaya da başlandı. 11. kattan sonraki dairelerin yatırımcının beğenisine sunulduğu projede diğer daireler ise hak sahiplerine ayrıldı. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Bostancı Deluxe'ta yer alan daireler 850 bin TL ile 1 milyon 650 bin TL'den yatırımcının beğenisine sunuldu.

Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde, Bostancı İskelesi'ne 5 dakika, metro istasyonu ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5'e ise 3 dakikalık mesafede konumlandırılan Bostancı Deluxe'ta arazinin yüzde 70'lik kısmı yeşil alanlara ayrıldı.

Bostancı Deluxe Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro E-5
Projeyle ilgileniyorum