EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blox Haliç 3

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Blox Haliç 3 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Blox Haliç 3 Hakkında

Efektif Gayrimenkul’ün Kağıthane’de hayata geçirdiği Blox Haliç 3 projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 281 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 70 konut bulunuyor. Blox Haliç 3’te hemen teslim satışlar sürüyor.

Efektif Gayrimenkul’ün “Blox” markasıyla hayata geçirdiği konut projelerinin 3’üncüsü olarak Kağıthane’de 1.550 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Blox Haliç 3 projesi tek bloktan meydana geliyor. Normal konutların yanı sıra dubleks konutlara da yer verilen Blox Haliç 3’ten banka kredisiyle daire satın alınabiliyor. Toplam inşaat alanı 9 bin 500 metrekare olan Blox Haliç 3’te fiyatlar ise 299 bin TL ile 1 milyon 287 bin 418 TL arasında değişiklik gösteriyor. Tüm dairelerin birinci sınıf malzemeler kullanarak inşa edildiği Blox Haliç 3 projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

İstanbul’un en değerli iş ve yaşam merkezlerinden Beşiktaş, Mecidiyeköy, Maslak ve Levent’e birkaç dakikalık mesafede konumlandırılan Blox Haliç 3 projesi 3. Havalimanı'na 30 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 32 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 7 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 23 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 35 kilometre, E-5'e 7 kilometre, TEM'e 1 kilometre mesafede inşa ediliyor. Projede yer alan daireler 1.500 TL’den kiracı buluyor.

Blox Haliç 3 Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum