EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizimtepe Aydos

İstanbul Anadolu / Sancaktepe

Bizimtepe Aydos Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bizimtepe Aydos Hakkında

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında Sancaktepe'de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde toplam 1.037 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 124 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Bizimtepe Aydos'ta teslimlere Mayıs 2018'de başlanacağı öngörülüyor.

İstanbul Finans Merkezi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla gayrimenkul yatırımlarının ilgisini çeken Sancaktepe'de 95 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Bizimtepe Aydos projesinde satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Aydos Ormanı'nın yanı başında yükselen Bizimtepe Aydos; önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanan metro hattına olan yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşamın yanı sıra yüksek oranda prim vadediyor.

Daire fiyatlarının 512 bin 500 TL'den başlangıç gösterdiği Bizimtepe Aydos projesinde başlatılan "Hayaliniz evse çözelim biz bize" kampanyası kapsamında; projeden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 20'si 12. ve 24. ayda yüzde 10'luk eşit taksitler halinde, yüzde 60'ı ise vade farksız 60 aylık taksitle ödenebiliyor. "Şimdi al 2019 sonunda öde" kampanyasına göre ise; konut bedelinin yüzde 25'i peşin alınıyor. Kalan yüzde 75'lik bedel ise yüzde 1.10 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Taksitlerin ödemelerine 2019 sonunda başlanıyor. Yüzde 90'ı yeşil alanlara ayrılan proje özellikle çocuklu aileler tarafından büyük ilgi görüyor.

Bizimtepe Aydos Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum