EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bey Residence

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Bey Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bey Residence Hakkında

Beyler İnşaat Gayrimenkul tarafından Esenyurt’ta geliştirilen Bey Residence projesinde büyüklükleri 65 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 250 konuta yer veriliyor. Bey Residence’ın teslimlerine Kasım 2018’de başlanması planlanıyor.

İstanbul’un hızla değerlenen lokasyonlarından Esenyurt’ta inşa edilen Bey Residence projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat çalışmalarına Temmuz 2017’de başlanan Bey Residence projesi teslim için gün sayıyor. Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcılarına yüksek oranda prim kazandıran Bey Residence’ın teslime kadar olan süreçte yüzde 20 oranında prim yapacağı tahmin ediliyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.000 TL’den kiraya verilebileceği öngörülen projede; 1+1 dairelerin fiyatları 220 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları 310 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları ve kapalı otoparkın bulunduğu Bey Residence projesinde bloğun 21. katı sosyal donatı alanlarına ayrılıyor. Metrobüse olan yakınlığı sayesinde yatırımcılarına trafikten uzak bir yaşamın kapılarını aralayan Bey Residence; AVM, sağlık merkezleri ve üniversitelere olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Bey Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum