EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bella Residence

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Bella Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bella Residence Hakkında

FT Yapı ve Alyon Yapı tarafından Kağıthane’de inşa edilen Bella Residence projesinde toplam 92 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 51 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu Bella Residence’da teslimlere Haziran 2019’da başlanması planlanıyor.

Ulaşım yatırımları ve altyapı çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte Avrupa yakasında kentsel dönüşümün mihenk taşı haline gelen Kağıthane’de 980 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Bella Residence projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 21 katlı tek blok halinde inşa edilen Bella Residence projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. M2 metroya, yapımı devam eden Kabataş-Mahmutbey metrosuna ve metrobüs duraklarına 5 dakikalık mesafede konumlandırılan Bella Residence yatırımcılara trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Daire fiyatlarının 275 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Bella Residence’dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Yüzde 50 ve yüzde 30 peşinatla da daire sahibi olunabilen Bella Residence projesinde yatırımcılara vade farksız 36 ay taksit imkanı da sunuluyor. Projenin ödeme planına göre; yüzde 50 peşinat ödeyenler yüzde 5 indirim imkanından yararlanabiliyor.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim fırsatı sunan Bella Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında resepsiyon, çocuk oyun parkı, toplantı salonu, sauna, fitness merkezi ve masa tenisi de bulunuyor.

Bella Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum