EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Be Life Kartal

İstanbul Anadolu / Kartal

Be Life Kartal Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Be Life Kartal Hakkında

İstanbul Proje Yapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Be Life Kartal projesinde büyüklükleri 94 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 270 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra dükkanların da bulunduğu Be Life Kartal'ın Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Kartal'ın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Soğanlık'ta 10 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Be Life Kartal projesi 22 ve 23 katlı iki bloktan meydana geliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 50 oranında prim kazandıracağı öngörülen projede 10. kattan itibaren tüm daireler deniz ve Adalar manzarasına sahip. Özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi gören Be Life Kartal projesinde 1+1 daireler 345 bin TL'den, 2+1 daireler 470 bin TL'den, 3+1 daireler 640 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 55 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere, vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor.

Metroya ve E-5'e 900 metre, TEM'e 1,9 kilometre, Anadolu Adalet Sarayı'na 2,1 kilometre, Pendik Marina'ya 6,4 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 13,3 kilometre mesafede inşa edilen Be Life Kartal'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı otopark yer alıyor.

Be Life Kartal Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum