EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Batışehir

İstanbul Avrupa / Bağcılar

Batışehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Batışehir Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle Ege Yapı tarafından Bağcılar'da geliştirilen Batışehir projesinde toplam 3.189 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 76 metrekare ile 359 metrekare arasında değişen stüdyodan 5+1'e kadar değişen tiplerde dairelerin yer aldığı Batışehir'de hemen teslim satışlar devam ediyor.

Ege Yapı'nın İstanbul'un gelişen ve değerlenen lokasyonlarından Bağcılar'da hayata geçirdiği Batışehir projesinde sınırlı sayıda konutun satışı sürüyor. Bölgesine adını veren dev projede konutların yanı sıra ofisler, ticari alanlar, eğitim kurumları ve bir otel binası bulunuyor. 15 bin kişiye ev sahipliği yapan dev projede fiyatlar 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Hiç peşinatsız aylık 2 bin 240 TL'den başlayan taksitlerle kolayca konut sahibi olunabilen Batışehir'de taksitleri 2019'a erteleme fırsatı da sunuluyor. İnşaatı devam eden Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattına yürüme mesafesinde bulunan Batışehir projesi yatırımcılarına yüksek standartlarda bir yaşam imkanının yanı sıra prim fırsatı da sunuyor.

Arazisinin 108 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Batışehir projesinin sosyal donatı alanları arasında 6 adet açık ve kapalı yüzme havuzu, 1.500 metrekarelik çocuk oyun alanları, kafe, restoran, market, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, bisiklet ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Batışehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro TEM
Projeyle ilgileniyorum