EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başaktepe Evleri

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Başaktepe Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Başaktepe Evleri Hakkında

Aydur İnşaat tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Başaktepe Evleri'nde toplam 80 konut yer alıyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Başaktepe Evleri projesinde büyüklükleri 118 metrekare olan tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış konutlara yer veriliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına minimum yüzde 20 oranında prim kazandıracağı öngörülen Başaktepe Evleri projesinde teslime sayılı günler kaldı. Sınırlı sayıda dairenin satışlarının tüm hızıyla devam ettiği Başaktepe Evleri; İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden bölgelerinden Başakşehir'de 7 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde iki blok halinde inşa ediliyor.

Metroya olan yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Başaktepe Evleri projesinde fiyatlar 800 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Şehir Hastanesi'ne 800 metre, Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre, 3. Havalimanı'na 17 kilometre, 3. Köprü bağlantı yoluna ise 3 kilometre mesafede konumlandırılan projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Başaktepe Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, yüzme havuzu, spor salonu, sauna, çocuk oyun alanları, voleybol ve basketbol sahaları, yürüyüş parkurları ve kamelyalara yer veriliyor.

Başaktepe Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum