EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başakcity

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Başakcity Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Başakcity Hakkında

Fuzul Yapı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Başakcity projesinde büyüklükleri 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 123 konut yer alıyor. Başakcity'de teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Yatırımcılara senetle topraktan ev satın alma fırsatı sunan Başakcity'de satışlara başlandı. İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Başakşehir'de geliştirilen Başakcity projesi hakkında bilgi veren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, "Başakcity, Başakşehir’in merkezinde, butik bir proje. Bu sene Fuzul Grup’un 25. yılı. Bizde 25. yılımız için özel bir ödeme planı hazırladık. Topraktan en uygun fiyatla ev sahibi olacak müşterilerimize yükselen banka faizlerinden de etkilenmemeleri için senetle ödeme kolaylığı sunuyoruz" dedi.

Fuzul Grup'un Başakşehir'deki 9. projesi olaran Başakcity'nin de diğer projelerde olduğu gibi yüksek oranda prim yapacağını öngördüklerini söyleyen de belirten Akbal, projeden 15 bin TL veya yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabildiğini kaydetti.

Başakcity Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası
Projeyle ilgileniyorum