Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Babacan Premium

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Babacan Premium Resimleri

Babacan Premium Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Babacan Premium İç Resimleri


Babacan Premium Plan ve krokileri

Babacan Premium Hakkında

Babacan Holding'in Esenyurt'ta hayata geçirdiği Babacan Premium projesi 2 etap halinde inşa ediliyor. 28 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Babacan Premium'da toplam bin 400 konut ve 115 ticari birim yer alıyor. Alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen projenin ilk etabının Haziran 2018'de ikinci etabının ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Satışlarına geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde başlanan Babacan Premium'da sınırlı sayıda konutun satışına devam ediliyor. İlk olarak Dubai'de gerçekleşen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda görücüye çıkan proje, yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcıdan da büyük ilgi görüyor.

Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre, E-5'e 100 metre, metrobüse ise 500 metre mesafede inşa edilen Babacan Premium, lokasyonunun yanı sıra avantajlı ödeme koşulları ve ulaşılabilir fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Daire fiyatlarının 233 bin TL ile 398 bin TL arasında değiştiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere; 0,49 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay vade imkanı sunuluyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sağlandığı Babacan Premium'da aylık taksitler bin 450 TL'den başlangıç gösteriyor.

Bir bloğu tamamen yabancı yatırımcıya ayrılan proje, 5 konut bloğu ve 1 kuleden meydana geliyor. Yüzde 60'ı yeşil alanlara ayrılan Babacan Premium'da konut ve ticari birimlerin yanı sıra bir otel de yer alıyor. Tamamlandığında yüzde 80 ila 110 arasında prim yapması beklenen Babacan Premium hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan Babacan Premium’un, Avrupa yakasının en gelişmiş bölgelerinden Esenyurt’ta, konumu ve ulaşım kolaylıkları sayesinde her dönem için bir yaşam merkezi olarak tercih edileceğine inandıklarını söyledi. Mehmet Babacan, "Babacan Premium, lokasyon avantajının yanı sıra sosyal imkanları, çocuklara yönelik olanakları ve sosyal sorumluluk sahibi uygulamalarıyla yatırımcısına ulaşılabilir lüksün kapılarını açacak" dedi.

Babacan Premium Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum