EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Babacan Port Royal Resimleri

Babacan Port Royal Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Babacan Port Royal İç Resimleri


Babacan Port Royal Plan ve krokileri

Babacan Port Royal Hakkında

Babacan Holding imzasıyla Sefaköy'de inşa edilen Babacan Port Royal projesinde toplam 802 daire ve 80 ticari birime yer veriliyor. 16 bin 527 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede alanları 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen proje, 5 bloktan meydana geliyor.

Kendi arazisi üzerinde ürettiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Babacan Holding, yeni projesi Babacan Port Royal'i 27 Nisan Perşembe günü görücüye çıkardı. Ön satışlarına yılın ilk günlerinde başlanan proje kısa sürede büyük bir satış grafiği yakaladı. Ön satış döneminde projenin yüzde 25'inin sahiplerini bulduğunu söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Yeşilköy Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal’in bölgenin en değerli projesi olduğuna dikkat çekti.

Babacan Port Royal'in bölgenin en çok kazandıracak projesi olduğunu söyleyen Mehmet Babacan, "Projemizde Mayıs sonuna kadar avantajlı fiyatlarla satışlarımız devam edecek. Şu an Babacan Port Royal'de metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. Babacan Port Royal projemiz ile lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 yakın ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Daire fiyatlarının 249 bin TL’den başladığı Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere 50 ay sıfır faiz ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Hem yatırım hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenler için bu kaçırılmayacak bir fırsat" diye konuştu.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması planlanan Babacan Port Royal; Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, E-5 karayoluna 1 dakika, İDO'ya 10 dakika, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ve Kültür Üniversitesi'ne 5 dakika, CNR Expo, İstanbul Aydın Üniversitesi ve metrobüse 2 dakika, 212 AVM'ye 5 dakika, Taksim Meydanı'na 25 dakika mesafede inşa ediliyor.

Babacan Port Royal Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum