EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Central

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Babacan Central Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Babacan Central Hakkında

Babacan Holding tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Babacan Central projesinde toplam 746 konut, 54 ticari birim ve 12 ofise yer veriliyor. Büyüklükleri 75 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların bulunduğu Babacan Central’da teslimlere Haziran 2020’de başlanması planlanıyor.

İstanbul’un en hızlı prim yapan bölgelerinden Beylikdüzü, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yatırımcıların yanı sıra markalı konut üreticilerinin de gözde lokasyonlarından biri haline gelen Beylikdüzü’nün en yeni projesi Babacan Central, Babacan Holding imzasıyla yükseliyor. Ürettiği projelerle yatırımcılarına yüzde 100’ün üzerinde prim kazandırmayı hedefleyen şirket yeni projesi Babacan Central’da da yüksek oranda prim vadediyor.

Toplu ulaşım hatlarına, AVM’lere, sağlık ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Babacan Central projesi 20 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen 19, 24 ve 40 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 130 bin 250 metrekare olan Babacan Central projesinde konut, ofis ve AVM’ye yer veriliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise voleybol ve basketbol sahası, tenis klübü, fitness center, SPA, piknik alanları, sauna, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, sinema odası, playstation odası, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Lansman öncesi döneme özel fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çeken Babacan Central projesinde 1+1 daireler 353 bin TL’den, 2+1 daireler ise 597 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde sıfır faizle 40 ay taksit imkanı sunuluyor.

Babacan Central Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum