EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ay Lounge

Eskişehir / Odunpazarı

Ay Lounge Resimleri

Ay Lounge Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ay Lounge İç Resimleri


Ay Lounge Plan ve krokileri

Ay Lounge Hakkında

Eskişehir’de hayata geçirilen Ay Lounge, şehrin en değerli, elit ve yüksek prim yapan bölgelerinden birinde yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunan Ay Lounge projesinde, daire teslimleri hemen yapılıyor.

Aydoğanlar İnşaat tarafından tasarlanarak hayata geçirilen Ay Lounge projesi Eskişehir’de 26 bin 884 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Şehrin en değerli, elit ve yüksek prim yapan bölgelerinden birinde yer alan Ay Lounge projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor.

AY LOUNGE DAİRE FİYATLARI

Toplam 72 konuttan oluşan Ay Lounge projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri 123 ile 285 metrekare arasında değişiyor.

Ay Lounge projesinde yer alan dairelerin fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Projede, banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ay Lounge projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Ay Lounge, Eskişehir tren garına ve Tepebaşı Belediyesi’ne çok yakın mesafede yer alıyor.

ŞEHRİN MERKEZİNDE YENİ NESİL YAŞAM MERKEZİ

Modern mimarisiyle dikkat çeken Ay Lounge projesinde alışveriş merkezi de yer alıyor. Bunun yanı sıra projede yer alan sosyal olanaklar arasında kapalı yüzme havuzu, çocuklara özel oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş alanları, spor salonu ve kapalı otopark bulunuyor.

Canlı ve enerjik yaşamın olmazsa olmazlarından spor, Ay Lounge içerisinde yer alan spor salonu ile ayrılmaz bir parça haline geliyor. Koşu bantları, cardio ve gym ekipmanlarına sahip salonda sporla kendinizi daima zinde hissetmeniz hedefleniyor.

24 SAAT GÜVENLİK HİZMETİ

24 saat görev yapan aktif güvenlik ile gece-gündüz kesintisiz olarak giriş ve çıkışlar kontrol ediliyor. Benzersiz mimari yapısı ile dikkat çeken Ay Lounge, sunduğu rezidans konforu, lokasyonu ile güvenli ve kaliteli bir yaşam vadediyor.

İnterkom sistemi, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve alarm sistemleri de Ay Lounge projesinde yer alan imkanlar bulunuyor.

Ay Lounge Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum