EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupark Bahçekent

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Avrupark Bahçekent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Avrupark Bahçekent Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında Başakşehir'de inşa edilen Avrupark Bahçekent projesinde alanları 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 1.394 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 84 ticari birimin de yer aldığı Avrupark Bahçekent'te teslimlere Nisan 2018'de başlanması planlanıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısından büyük ilgi gören Avrupark Bahçekent projesi teslim için gün sayıyor. Sınırlı sayıda konutun yer aldığı Avrupark Bahçekent'in yüzde 80 oranında prim yapacağı öngörülüyor. Tüm 1+1 dairelerin sahiplerini bulduğu Avrupark Bahçekent'te 2+1 daireler 440 bin TL ile 508 bin TL arasında, 3+1 daireler 508 bin TL ile 598 bin TL arasında, 4+1 daireler 615 bin TL ile 715 bin TL arasında, 3+1 dubleks daireler ise 686 bin TL ile 805 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

"Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyası kapsamında, yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projenin ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan bedel yüzde 15 ara ödeme ve yüzde 80 banka kredisi şeklinde tamamlayabiliyor. Kredi taksit ödemelerine ise Ocak 2019'da başlanacak. Kuzey Marmara Otoyolu'ndan metro hattına, Kanal İstanbul'dan banliyö tren hattına kadar birçok önemli projeye komşu konumda yer alan Avrupark Bahçekent projesi 160 bin metrekarelik dev şehir parkına ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum