EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Avrupa Konutları Yamanevler Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Avrupa Konutları Yamanevler Hakkında

Artaş İnşaat tarafından Ümraniye'de hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.672 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra iki ofis bloğu ve 38 ticari birimin de yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler'de teslimlere Haziran 2020'de başlanması planlanıyor.

"Avrupa Konutları" markalı projelerine bir yenisini daha ekleyen Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Yamanevler'in satışlarına başladı. Ön talep döneminde yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören projenin basın toplantısında konuşan Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Ümraniye bölgesinin en güzel ve en geniş projesini yapmak istiyoruz. Bu projemiz 2020 model. Henüz 2020'ye gelmedik ama biz 2020 modeli burada yapacağız. İddia ediyorum, Asya yakasının en prestijli projesi olacak. Bu proje, bölgesine yakışır bir proje olacak" dedi.

Metroya 200 metrelik mesafesiyle dikkat çeken Avrupa Konutları Yamanevler projesi yatırımcılarına trafik stresinden uzak bir yaşam imkanı sunuyor. Yüzde 20 peşinatla vade farksız 120 ay taksit fırsatından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Avrupa Konutları Yamanevler tamamlandığında yüzde 35 oranında prim yapacağı öngörülüyor. Arazisinin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan projede fiyatlar 484 bin TL ile 1 milyon 696 bin TL arasında değişiyor. 1.2 milyar TL yatırımla inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler; TEM otoyoluna 1 kilometre, E-5 otoyoluna 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum