EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avangart İstanbul

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Avangart İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Avangart İstanbul Hakkında

Gül Proje’nin Seyrantepe’deki projesi Avangart İstanbul’un lansmanı gerçekleşti. Lansmana özel kısa bir süre için 84 ay vade farksız taksit imkanı sunulan Avangart İstanbul’da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daire seçenekleri bulunuyor. Projede daire teslimlerinin Aralık 2019’da gerçekleşmesi öngörülüyor.

Emlak Konuk GYO’nun güvencesi altında Gül Proje tarafından tasarlanan Avangart İstanbul, Seyrantepe’de yer alıyor. Avangart İstanbul, yanı başında bulunan Belgrad Ormanı ile büyük bir öneme sahip konumda.

36 bin 750 metrekarede yükselen Avangart İstanbul; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 935 konuttan oluşuyor.

18 CADDE MAĞAZADAN OLUŞAN ÇARŞI

Avangart İstanbul’da yer alan dairelerin büyüklükleri 45 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 5 ve 17 katlı toplam 11 bloktan oluşan projede, site sakinlerinin evinden çıkmadan bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği 18 cadde mağazadan oluşan Avangart İstanbul çarşısı da yer alıyor.

AVANGART İSTANBUL FİYAT LİSTESİ

Avangart İstanbul’daki dairelerde kısa bir süre için 84 ay 0 faiz kampanyası sunuluyor. Projede yer alan daire fiyatları 504 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Avangart İstanbul'da yer alan daire fiyatları ise şöyle;

Brüt 45 metrekareye sahip stüdyo dairelerin fiyatları 504 bin TL'den başlıyor. Büyüklükleri 63,86 ile 99,52 metrekare arasında olan 1+1 dairelerin fiyatları ise 717 bin TL ile 1 milyon 318 bin TL arasında değişiyor. 99,16 ile 125,06 metrekare arasında büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 176 bin TL ile 1 milyon 634 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Avangart İstanbul projesinde daire teslimlerinin Aralık 2019’da yapılması öngörülüyor.

ŞEHRİN İÇİNDE, KLİŞELERİN DIŞINDA

“Şehrin içinde, klişelerin dışında” sloganına sahip Avangart İstanbul projesi, Belgrad Ormanı ile TT Arena’nın hemen yanında yer alıyor. Birçok toplu taşıma ağına kolayca ulaşım imkanı da projede sunulan ayrıcalıklar arasında.

Avangart İstanbul, sosyal olanakları ile de dikkatleri çekiyor. Yüzme havuzu, kafe&restoran, Türk hamamı, spor salonu, yürüyüş platformları, çocuklara özel oyun yerler ve sauna gibi sosyalleşme alanlarına sahip projede oturan site sakinleri, aynı zamanda Belgrad Ormanı’ndan gelen orman kokusu çekme imkanı da bulabilecek. Böylece şehrin içinde doğal alanın varlığını hissedebilecek.

EN ÖNEMLİ AVM’LERE YAKIN BİR KONUMDA

Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi birçok AVM’ye yakın bir konumda yer alan Avangart İstanbul’da yer alan dairelerde ünlü mimar Hakan Helvacıoğlu’nun imzası bulunuyor.

Avangart İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum