EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arven Flora

Kayseri / Melikgazi

Arven Flora Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Arven Flora Hakkında

Arven Yapı tarafından Kayseri Melikgazi'de hayata geçirilen Arven Flora projesinde toplam 217 konut ve 43 ticari birime yer veriliyor. Alanları 155 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Arven Flora'da teslimlere Ağustos 2020'de başlanması planlanıyor.

Kayseri'nin en gözde yaşam alanlarından Melikgazi'de 26 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Arven Flora projesinde satışlar devam ediyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Arven Flora'da peşinat sonrası kalan bedel 2019'da yapılacak bir ara ödeme ve eşit taksitlerle 48 ay vade imkanından yararlanarak ödenebiliyor. Dileyenlere kişiye özel ödeme koşullarının da sunulduğu projede; 3+1 daireler 230 bin TL ile 290 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 290 bin TL ile 310 bin TL arasında değişen fiyatlara yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 50 oranında kar sağlayacağı öngörülen Arven Flora'da en küçük dairenin minimum 700 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve futbol sahası, yürüyüş parkuru, açık spor alanları, dinlenme alanları, kafe, hobi bahçeleri, çocuk oyun alanları ve açık otoparka yer veriliyor.

Arven Flora Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum