EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aqua City Denizli

Denizli / Denizli

Aqua City Denizli Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Aqua City Denizli Hakkında

Sinpaş Yapı tarafından Denizli'de 210 bin 721 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Aqua City Denizli projesinde alanları 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 904 daire yer alıyor. Aqua City Denizli'de teslimlerin Haziran 2017'de başlaması planlanıyor.

Sinpaş Yapı'nın, Ege Bölgesi'nin en büyük temalı yaşam projesi olarak hayata geliştirdiği Aqua City Denizli, teslim için gün sayıyor. Teslime sayılı günler kala yeni bir kampanyayla yatırımcıya sunulan Aqua City Denizli'den konut sahibi olmak isteyenlere, sıfır faizle 80 ay vade imkanı sunuluyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen Aqua City Denizli'de daire fiyatları 291 bin 200 TL ile 1 milyon 331 bin 200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Lokasyonuyla dikkat çeken Aqua City Denizli'nin bölgenin yeni çekim merkezi olacağı öngörülüyor. 753 milyon TL ciro hedefiyle satışa sunulan projenin 25 bin metrekarelik Aqua Mall bölümünde mağazalar, kafeler, dinlenme alanları ve spor kompleksi yer alıyor.

Proje hakkında bilgi veren Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Biz Sinpaş olarak, doğaya duyduğumuz saygıyla, suya ve yeşile verdiğimiz öncelikle farklı temalı yaşam projelerimizi geliştiriyoruz. Oluşturduğumuz nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteriyor, bulunduğumuz tüm bölgelere değer katıyoruz. Aqua City Denizli de bu projelerden biri. Biz, tüm projelerimizde olduğu gibi Aqua City ile de yeni bir yaşam alanı inşa etmekten çok, gelecek nesillerin yaşamını inşa etmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Aqua City Denizli, Ege Bölgesi’nin de temalı en büyük yaşam projesi olarak öne çıkıyor. Teslimlerine Temmuz ayında başlayacağımız, Denizli’ye kazandırdığımız yepyeni bir yaşam konseptini söz verdiğimiz tarihte tamamlıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz" dedi.

Aqua City Denizli Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum