EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankalife Prestij Konutları

Ankara / Çankaya

Ankalife Prestij Konutları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ankalife Prestij Konutları Hakkında

Ankalife Prestij Konutları, Ankara’nın Çankaya ilçesinde 16 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edildi. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 153 ile 265 metrekare arasında değişiyor.

MBM İnşaat’ın Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirdiği Ankalife Prestij Konutları’nda hemen teslimler başladı. 16 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Ankalife Prestij Konutları projesinde 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

ANKALİFE PRESTİJ FİYAT LİSTESİ

Projede yer alan daire seçeneklerinin büyüklükleri net 153 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiyor. Toplam 200 konutun yer aldığı Ankalife Prestij Konutları’nda fiyatlar 540 bin TL’den başlıyor.

Hemen teslim edilen dairelerden birine sahip olmak için yüzde 30 peşinat ödemek yeterli. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor.

YÜZDE 70’LİK YEŞİL ALAN

Ankalife Prestij projesi, trafik ve gürültüden uzakta doğa ile iç içe şekilde tasarlandı. Yüzde 70 yeşil alana sahip proje, huzur ve mutluluk vadediyor.

TAM TEŞEKKÜLLÜ MUTFAKLAR

Ankalife Prestij’de yer alan daireler ankastre mutfak cihazları ocak, fırın, davlumbaz içinde teslim ediliyor. Her dairede görüntülü interkom sistemi bulunan proje aynı zamanda 24 saat aktif kameralı güvenlik ile korunuyor.

Mutfak, balkon ve ıslak hacimlerde granit yer kaplaması kullanılan projede, salon ve odalarda ise laminant parke döşemesi kullanıldı. İç mekanlarda ithal duvar kağıdı kaplamalarına sahip dairelerde kesintisiz enerji için jeneratör bulunuyor.

Proje, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun alanlarının yanı sıra yürüyüş alanları, spor alanları gibi sosyal olanakları da içinde barındırıyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Ankalife Prestij Konutları projesi lokasyon olarak Çankaya Yaşamkent mevkiinde yer alıyor.

Ankalife Prestij Konutları Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum