EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Pastel

İstanbul Anadolu / Kartal

AND Pastel Resimleri

AND Pastel Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

AND Pastel Plan ve krokileri

AND Pastel Hakkında

AND Gayrimenkul tarafından 46 bin 597 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan AND Pastel projesi İstanbullu yatırımcının göz bebeği Kartal'da yükseliyor. Toplam bin 200 dairenin yer aldığı projede konutların yanı sıra ofis ve ticari birimlere de yer veriliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

İlk etabı konutlardan, ikinci etabı ise ofis ve ticari birimlerden oluşacak olan AND Pastel projesinde satışlar geçtiğimiz yıl başladı. Lansman öncesi dönemde yüzde 50'si sahiplerini bulan projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Ofis ve ticari birimlerin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede inşa edilen proje; yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

"Yeni nesil bir mahalle" sloganıyla tanıtılan proje hakkında bilgi veren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Bugünden geleceğe kalacak en güzel şeyin güzel anılar olduğu düşüncesinden hareketle AND Pastel’de yeni nesil bir mahalle inşa ediyoruz. Mahallemiz, sakinlerine kendi yaşadıkları güzel çocukluk anılarını çocuklarına da yaşatabilecekleri güvenli, karmaşadan uzak ve doğa ile dost bir yaşam vaat ediyor" dedi.

İlk 3 bloğunda yer alan sınırlı sayıda konutun satışlarına devam edilen AND Pastel projesinde konut fiyatları 431 bin TL'den başlıyor. Yüzde 10 peşinat ödeyerek 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,49 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay fırsatından yararlanılabilen AND Pastel; toplam 7 bloktan meydana geliyor.

AND Pastel Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum