EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alya Grandis

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Alya Grandis Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Alya Grandis Hakkında

Boss4 İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde geliştirilen Alya Grandis projesinde toplam 100 konut ve 8 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 136 metrekare ile 372 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 tipinde konutların bulunduğu Alya Grandis'te teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

İstanbul’un hızla değer kazanan lokasyonlarından Beylikdüzü’nde 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Alya Grandis projesi 30 Ocak Salı günü düzenlenen lansmanın ardından satışa sunuldu. Dairelerin yüzde 17’sinin lansman öncesi dönemde sahiplerini bulduğu Alya Grandis’te ortalama metrekare birim fiyatları 4 bin TL olarak açıklandı. Bölgenin en değerli lokasyonlarından Adnan Kahveci Bulvar üzerinde yükselen Alya Grandis’te konutların yanı sıra proje sakinlerinin gündelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere 8 adet de dükkana yer verildi.

Normal konutların yanı sıra dubleks tipte konutların da bulunduğu Alya Grandis projesinde fiyatlar 520 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. İlk 20 daireye özel sunulan kampanya kapsamında yüzde 15 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen Alya Grandis’te dileyenlere vade farksız 36 ay taksit imkanı da sağlanıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 30 oranında prim kazandıracağı öngörülen Alya Grandis’te konutların minimum 2 bin 500 TL’den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. “Yaşaması ayrıcalıklı, yarınları kazançlı” sloganıyla lanse edilen Alya Grandis projesi az katlı ve yaşam odaklı mimarisiyle de dikkat çekiyor. Toplam 10 bloktan meydana gelen projenin sosyal donatı alanları arasında ise kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları ve kameriyeler bulunuyor. Toplam 100 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen Alya Grandis projesinde arazinin 4 bin 272 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor.

Alya Grandis Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum