EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altınşehir Meram

Konya / Meram

Altınşehir Meram Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Altınşehir Meram Hakkında

Tepekent Mimarlık tarafından Konya'da geliştirilen Altınşehir Meram projesinde toplam 400 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 224 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen 4+1 ve 5+1 tipinde konutların bulunduğu Altınşehir Meram'da teslimlere Haziran 2018'de başlanması planlanıyor.

Toplam iki etaptan meydana gelen Altınşehir Meram projesinde satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Aile konseptiyle tasarlanan Altınşehir Meram projesi Konya'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Meram'da 32 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor. Altı bloktan meydana gelen Altınşehir Meram projesinde konutların yanı sıra dükkanlara da yer veriliyor. Her dairenin balkonunda bulunan açılır-kapanır camlar sayesinde kış bahçesine de sahip olacak olan projenin sosyal donatı alanları arasında; kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketol ve futbol sahası, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor.

Peşin ödemelerde lansmana özel yüzde 2 indirim fırsatının sunulduğu Altınşehir Meram projesinden daire sahibi olmak isteyenlere vade farksız 12 ay taksit imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 540 bin TL ile 740 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Altınşehir Meram tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı tahmin ediliyor.

Altınşehir Meram Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum