EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Almina Tower

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Almina Tower Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Almina Tower Hakkında

Mutlu İnşaat ve Quattro Proje ortaklığının Esenyurt'ta hayata geçirdiği Almina Tower projesinde toplam 205 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 46 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer aldığı Almina Tower'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla birlikte İstanbul'un en çok kazandıran lokasyonları arasına giren Esenyurt'ta 4 bin 224 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Almina Tower projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. 31 katlı tek bloktan meydana gelen Almina Tower projesinde konutların yanı sıra mağazalara da yer veriliyor. Toplam 25 bin 375 metrekare inşaat alanına sahip olan Almina Tower'da fiyatlar 253 bin TL ile 1 milyon 35 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim fırsatından da yararlanılabilen Almina Tower'dan yüzde 50 peşinatla da konut sahibi olunabiliyor. Almina tower ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 10'u 12 ay sonra, yüzde 40'lık kısmı ise vade farksız 60 ay taksitle ödenebiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında dinlenme alnları, kapalı yüzme havuzu, spor alanları, hamam ve saunanın yer aldığı Almina Tower projesi Atatürk Havalimanı'na 15, 3. Havalimanı'na 25, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 25, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 30, TEM'e 3, İDO'ya 6 dakika, 2019 yılında hizmete açılması beklenen metro hattına 1, metobüse 2, Marmaray'a ise 17 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Almina Tower Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum