EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ahes Misal İstanbul

İstanbul Avrupa / Gaziosmanpaşa

Ahes Misal İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ahes Misal İstanbul Hakkında

Süleyman Ekşi İnşaat, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafınan Gaziosmanpaşa'de konumlandırılan Ahes Misal İstanbul projesinde büyüklükleri 65 metrekare ile 171 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Ahes Misal İstanbul'un Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak Gaziosmanpaşa'da 100 dönümlük arazi üzerinde geliştirilen Ahes Misal İstanbul'da satışlara başlandı. 16 Kasım Perşembe günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkan Ahes Misal İstanbul projesinde 2 bin 400 konut, 359 odalı otel, 60 adet cadde dükkanı ve 20 bin metrekare ofis bloğu yer alıyor.

Tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapacağı öngörülen dev projeden peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor. 2 milyar TL'lik yatırımla hayata geçirilen Ahes Misal İstanbul'da 1+1 daireler 340 bin TL ile 513 bin TL arasında, 2+1 daireler 491 bin TL ile 868 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 757 bin TL ile 1 milyon 46 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Giyimkent ve Tekstilkent gibi bölgenin önemli finans noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Ahes Misal İstanbul, TEM ve çevreyollarının yanı başında konumlandırılıyor. Sosyal donatı alanları arasında cep sineması, kütüphane, çocuk oyun alanları, spor salonları, hamam, yüzme havuzu, kafeler, cami, restoranlar, kapalı otopark ve toplantı salonlarının yer aldığı Ahes Misal İstanbul'da aidat giderlerinin bir kısmı çatılara kurulacak güneş panelleri sayesinde karşılanabilecek.

Ahes Misal İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum