EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adım İstanbul

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Adım İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Adım İstanbul Hakkında

EYG Grup, İntaya ve İntes ortak iştirakiyle Başakşehir'de 16 bin 423 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Adım İstanbul projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks tiplerinde tasarlanmış toplam 615 konut ve 130 cadde mağazası ile dükkan bulunuyor. Aralık ayında teslimleirne başlanması planlanan projede dükkanların büyüklükleri 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında, konutların büyüklükleri ise 106 metrekare ile 268 metrekare arasında değişiyor.

Başakşehir Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu konumda yükselen Adım İstanbul projesinde satışlar hızla devam ediyor. Sınırlı sayıda konut ve ticari birimin satışına devam edilen proje, lokasyonuyla yatırımcının dikkatini çekiyor. Sağlık Kent’e 1 kilometre uzaklıkta inşa edilen Adım İstanbul; 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağında konumlandırılıyor.

Yüzde 5 peşinatla ve aylık 2 bin 519 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen Adım İstanbul projesinde yatırımcılara sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay vade imkanı sunuluyor. Peşin nalımlarda yüzde 10 indirim imkanından da yararlanılabilen Adım İstanbul projenin tamamlandığında yatırımcısına kısa büyük oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Adım İstanbul projesinin basın lansmanında konuşan EYG Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, "3. Havalimanı Projesi, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi, Metro ve Havaray gibi dev projeler planlanıyor. EYG olarak, bu değerlerle geleceğe uzanan kalıcı yatırımlar ve yaşamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Bu yatırım cevherini kimse kaçırmasın" dedi.

Adım İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum