EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Winlife İstanbul

İstanbul Anadolu / Pendik

Winlife İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Winlife İstanbul Hakkında

Hak Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen Winlife İstanbul projesinde toplam 142 konuta yer veriliyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Winlife İstanbul'da alanları 67 metrekare ile 116 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde home ofisler bulunuyor.

İstanbul'un dinamik iş yaşamına uygun olarak tasarlanan Winlife İstanbul projesi 13 katlı tek bloktan meydana geliyor. İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Pendik'te 4 bin 572 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Winlif projesinde hem ofis hem de home ofis kullanılabilen konutlara yer veriliyor.

Yüzde 30 peşinatla teslime kadar vade farksız taksit imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Winlife İstanbul'da 1+1 daireler 316 bin TL ile 420 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 590 bin TL ile 630 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden konut sahibi olan herkese teslimden itibaren 24 ay boyunca 2 bin TL kira garantisi sunuluyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla hem yerli hem yabancı yatırımcıdan ilgi gören Winlife İstanbul projesi metro, deniz otobüsü, E-5 ve TEM'e olan yakınlığıyla da yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Winlife İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum