EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ziyapaşa Concept satışa çıktı

Yamaç GYG imzasıyla Adana Seyhan'da konumlandırılan Ziyapaşa Concept projesi yatırımcıların beğenisine sunuldu.

Adana'nın iş ve yaşam merkezlerinden Seyhan'da 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Ziyapaşa Concept projesinde toplam 131 konuta yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen Ziyapaşa Concept'te 55 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler, 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireler, 115 metrekare büyüklüğünde 2+1 dubleksler ve 138 metrekarelik 3+1 daireker bulunuyor.

Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ziyapaşa Concept'ten banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatları ve ödeme planının henüz açıklanmadığı proje, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen proje; çok sayıda okul, hastane, seçkin mağaza ve mekanlara bir adım mesafede yer alıyor.

Metroya 2 dakika, Atatürk Parkı, havalimanı ve hastanelere 5 dakikalık uzaklıkta inşa edilen Ziyapaşa Concept projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.yamacgyg.com adresinden ya da 0322 457 77 77 numaralı telefondan erişilebiliyor.