EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ziya Yılmaz: Şimdi ev almanın tam zamanı

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’nın sektöre olan inancı pekiştirdiğini belirten Ziya Yılmaz; “Şimdi konut sahibi olmanın tam zamanı” dedi.

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirildi. 100 bin bağımsız bölüm ve 33 projeyi kapsayan kampanya ile konut alıcılarına satış fiyatında yüzde 10 indirim ve 0.98 faiz oranı sunuluyor.

“SEKTÖRE OLAN İNANCIMIZI PEKİŞTİRİYORUZ”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un detaylarını açıkladığı Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası hakkında konuşan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “Bu kampanya ile Türk gayrimenkul sektörüne olan inancımızı pekiştiriyoruz” dedi.

Türkiye’de 2018’in ilk 7 ayında 770 bin konutun satıldığını hatırlatan Ziya Yılmaz; “Bu rakam geçtiğimiz yıl da aynı seviyelerdeydi. Fakat geçen yıl bildiğiniz gibi konut kredi faiz oranları çok daha düşüktü. Bunun yanında bu yıl satılan 770 bin konutta, banka kredili konut satış adedi geçen seneye kıyasla neredeyse 52 bin az. Bu da aslında, satışların önemli kısmının nakit gücü yüksek markalı konut üreticilerinin kendi finansman yöntemleriyle gerçekleştiğinin en önemli kanıtı” dedi.

YILMAZ: EV ALMANIN CAZİBESİ ARTTI

Validebağ projesi ile kampanyada yer aldıklarını ifade eden Ziya Yılmaz; “Validebağ Konakları projemizde taşın altına elimizi koyuyor; Emlak Konut ile birlikte kendi gelirimizden fedakârlık ederek finans maliyetinin önemli bir kısmını üstleniyoruz” diye konuştu.

Bu dönemin konut almanın tam vakti olduğunu belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “Bu kampanya ile ev almanın cazibesi daha da artmış durumda. İnsanlara sadece oturumluk değil, aynı zamanda yatırımlık önemli bir fırsat sunuluyor” ifadelerini kullandı.