EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Kurban Bayramı’na özel indirim

Ceylan İnşaat'ın Fikirtepe'de geliştirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 568 bin TL'den başlıyor.

Lansman fiyatlarıyla satışların devam ettiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda toplam 192 rezidans, 9 ofis ve 6 ticari birime yer veriliyor. 5 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükselen projede; alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Daire fiyatlarının 568 bin TL'den başlangıç gösterdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinden 2 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabiliyor. Kurban Bayramı'na özel yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu projede; dileyenlere sıfır faizle 72 ay vade imkanı da sağlanıyor. Yüzde 50'sinin sahiplerini bulduğu Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda yüzde 45 kar imkanı da sunuluyor.

Metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına oldukça yakın mesafede inşa edilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları; Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu konumda yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında seyir terası, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 1+1 daireler 568 bin TL'den, 2+1 daireler 699 bin TL'den, 3+1 daireler 890 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.