EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda faizsiz 72 ay vade imkanı

Ceylan İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında Göztepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda banka kredisiz 72 ay taksit imkanı…

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda daire sahibi olmak isteyenlere çok özel kampanya! Projeden daire sahibi olmak isteyenler şirket bünyesinden sağlanan finansman ile faizsiz 72 ay taksit imkanıyla hayallerini gerçekleştirebilme fırsatına sahip oluyor.

Lansman fiyatlarıyla satışları süren Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan proje metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşabilme konforu sağlıyor.

Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

Sosyal imkanlarıyla da dikkat çeken projede çocuklar güven içinde sosyalleşirken; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşamın her daim renkli olması için çalışılıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek proje; 91 m² ile 204 m² aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor.