EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’da fiyatlar 568 bin TL’den başlıyor

Ceylan İnşaat tarafından Kadıköy Göztepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda ev fiyatları 568 bin TL’den başlıyor.

Ceylan İnşaat imzasıyla İstanbul Kadıköy Göztepe’de yükselen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer verilen projede daire büyüklükleri 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

192 konut ve 15 ticari üniteden oluşan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda 1+1 daireler 568 bin TL’den, 2+1 daireler 699 bin TL’den, 3+1 daireler ise 890 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre uzaklıkta yükseliyor.

Peşin fiyatına vade farksız 90 aya varan vade seçenekleri sunulan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda anahtar tesliminin Ocak 2019’da yapılması planlanıyor.