EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Kartal'da yeni yıla özel ev sahibi yapan kampanya

Zer Kartal’an yeni yılda ev sahibi yapan kampanya! Peşin fiyatına 72 ay 0 faiz ve banka kredisi kullanmadan konut alma fırsatı sunuluyor.

Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliği tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak sektöre kazandırılan Zer Kartal Adi Ortaklığı Zer Kartal çok özel bir kampanya ile ev sahibi yapıyor. yeni yılda ev sahibi olmak isteyenler için çok özel bir kampanya geliştirilen Zer Kartal’dan konut satın almak isteyenler 72 ay 0 faiz ve banka kredisiyle hayallerini gerçekleştirebiliyor.

Zer Kartal’da bulunan 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daire seçenekleri, peşin fiyatına,72 ay sıfır faizli ve banka kredisi kullanmak istemeyen yeni sahiplerini bekliyor.

Hayata geçirdiği projelerle bölgenin değişiminde ve gelişimine liderlik ederek yüzlerce aileyi ev sahibi yapmayı amaçlayan Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım, Zer Kartal özelinde hazırladığı avantajlı kampanyasıyla yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Avantajlı ödeme, yüksek prim getirisi, kişiye özel ödeme seçenekleri ile Zer Kartal projesi, yatırımcıları banka kredisiyle de uğraştırmıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle huzurun adresi Zer Kartal’ın sakinlerine sunduğu olanaklar arasında peşin fiyatına, sıfır faiz imkanı da bulunuyor.