EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Kartal'da teslimler Ağustos 2020'de

Zer Kartal Adi Ortaklığı Ceylan İnşaat ile Artuklu Yatırım tarafından Kartal'da hayata geçirilen Zer Kartal projesinde teslimler Ağustos 2020'de gerçekleştirilecek.

Zer Kartal Adi Ortaklığınca Kartal’da 60 milyon TL yatırım değeri ile konumlandırılan Zer Kartal’da 1+1’den 3+1’e kadar geniş bir konut yelpazesi bulunuyor. Çeşitlilik sağlayan Zer Kartal projesinde uygun ödeme koşulları sağlanıyor. Projede dair satın almak isteyenler yüzde 30 prşinat ödedikten sonra firma taksitli yüzde 0 faizle 90 aya kadar kredi kullanabiliyor.

Yüzde 30 peşinat ile 90 aya kadar yüzde 0 faizli kredi imkanı

27 Eylül Çarşamba günü lansmanı gerçekleştirilen Zer Kartal projesinden yüzde 30 peşinat ile 90 aya kadar faizsiz firma taksitiyle konut satın alabilme tanınıyor. Önmeli bir kentsel dönüşüm projesi olduğunun altı çizilen Zer Kartal’da 75 m² ile 155 m² aralığındaki 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek konutlar yer alıyor.Zer Kartal’da 1+1 daireler 75 ve 80 m² ; 2+1 daireler 117 ve 130 m² ; 3+1 daireler 155 m² şeklinde tasarlandı.

Konumuyla da yatırımcıları cezbeden proje , metro, E-5 ve otoban bağlantı yoluna 5 dakika, sahile 15 dakika ve İstanbul sabiha Gökçen Havalimanı’na da 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Kartal’ın çehresini değiştireceği iddia edilen proje hem ödeme kolaylıkları bakımından hem de konumu itibariyle yatırımcılar ve ev sahibi olmak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Sosyal hayatın merkezi olmaya aday

Zer Kartal özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı da sunacak. Site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemlerine sahip Zer Kartal, güvenli bir yaşamı sahipleriyle buluşturuyor. Sosyal donatılarıyla farklılaşan Zer Kartal; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanı bünyesinde barındırıyor.

Projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2020’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Muammer Ceylan: “Zer Kartal’da mahalle kültürü yeniden hayat bulacak”

Lansmanda açıklamalarda bulunan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Kartal’ın tarihi değerinin farkında olunması ve eskiden olduğu gibi yeniden değer görmesi en büyük arzumuz. Bu denli önemli bölgelerin yeniden hatırlanması ve hak ettiği itibarı yeniden kazanması gerektiği görüşündeyiz. İşte bu projeye başlamamızın en büyük sebeplerinden biri de bu bakış açımızın ve medeniyetlerin beşiği olan İstanbul’umuza duyduğumuz saygıdır. Bu projeyle birlikte Ceylan İnşaat olarak, 35 yıllık tecrübesini Zer Kartal’a yansıtıyor ve İstanbul’un yükselen bölgesinde yeni bir değere imza atıyoruz. Bunu yaparken de semtin geçmişten bugüne dokusunu korumaya ve yaşatmaya özen gösterdik. Konseptini ise yine bölgenin ihtiyaçlarına paralel olacak şekilde karma kullanım olarak belirledik. Öte yandan İstanbullular için eski mahalle kültürü çok önemli. Biz o mahallelerin içinde doğduk, doyasıya yaşadık ve büyüdük. Şimdilerde ise o sıcak mahalle hayatını, insanların birbirleriyle yakalayacağı samimi komşuluk ilişkisini, çocukların sokaklarda keyif içinde oynadığı oyunları özlemle anar olduk. Bu açıdan da Zer Kartal’ın İstanbul önemli bir açığı kapatacağına gönülden inanıyoruz. Projemizin sakinlerine sunduğu sosyal donatılarla, bu kültürü yeniden yaşatacağımızı biliyoruz. Ve herkesin ev sahibi olmasını isteyen iki stratejik iş ortağı olarak, projemize 10 yıllık kullanım garantisi; 90 ay faizsiz firma taksit avantajıyla taçlandırıyoruz” dedi.

“İstanbul’u yepyeni ve bambaşka bir yaşam merkezi ile buluşturuyoruz”

Artuklu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen ise Zer Kartal’ın Türkiye ekonomisine olduğu kadar vatandaşların yaşam kalitesine de katkı sağlayacak olan bir proje olduğunu söyledi. Zer Kartal’ın kentsel dönüşüm kapsamında üstlenilen bir proje olduğunu söyleyen Kösen, “Projemiz özellikle İstanbul’un en büyük sorunlarından biri olan çarpık kentleşme ile mücadele konusunda atılmış çok önemli bir adımdır. Bu büyük proje sayesinde gecekondu alanları şehir planlaması ile yeniden düzenlenerek, daha konforlu, daha nezih ve daha kaliteli yaşam alanları haline getiriliyor. Kalitenin, doğru bir ekip ile daha da değerleneceği anlayışı ile Artuklu olarak Zer Kartal projesinde Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olan Ceylan İnşaat ile emek ortaklığı yaptık. Bunun dolayı çok mutluyuz. Zer Kartal ayrıca konumu, mimarisi ve teknik özellikleri ile sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin de en prestijli projelerinden biri olarak yaşama biraz daha değer katmak için hayata geçirildi. İstanbul’un ortasından İstanbul’u seyreden, ilk katından son katına kadar Marmaray’a ve adalara hakim, hem şehrin göbeğinde hem şehrin karmaşasından uzak konum özellikleri ile Zer Kartal, farkını kendiliğinden ortaya koydu.”