EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Kartal'da cazip ödeme imkanlarıyla lansmana özel satışlar sürüyor

İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi Kartal’da konumlandırılan Zer Kartal yatırımcıdan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Hem yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çeken Artuklu Yatırım ve Ceylan inşaat adi ortaklığında hayata geçirilen Zer Kartal projesinde lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma imkanı tanınıyor.

Firma bünyesinde 72 aya kadar finansman desteği verilen projede ev sahibi olmak isteyenlere özel 120 aya kadar da alternatif ödeme imkanları sağlanıyor.

Benzersiz Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Zer Kartal otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olmasıyla da hem yatırımcının hem oturumcunun ilgisini çekmeye devam ediyor.

Projede; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitnes center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark bulunuyor.

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliğinde hayata geçirilen Zer Kartal 11 bin metrekare arazi üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplam 320 adet konut yer alıyor.

Sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat eden Zer Kartal panoramik manzarasıyla büyük beğeni topluyor.