EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Bostancı'da 2+1 daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor

Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gözde lokasyonu Bostancı’da sektöre kazandırılan Zer Bostancı’da teslimler 2018’de!

İstanbul Anadolu Yakasının en çok rağbet gören ilçelerinden Bostancı’da yaşama kazandırılan Zer Bostancı projesi Ceylan İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılıyor.

Zer Bostancı projesinde büyüklükleri 100 metrekare olan 2+1 kat planında tasarlanan toplam 62 adet daire seçeneğine yer veriliyor. 2018 yılı içerisinde teslimlerin yapılacağı Zer Bostancı projesi zemin+15 katlı tek blok şeklinde dizayn ediliyor.

Toplam 62 adet konuta yer verilen Zer Bostancı projesi 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Daire fiyatlarının 750 bin TL’den başlangıç gösterdiği Zer Bostancı konut projesinde şirket bünyesinden sağlanan finansman ile 36 aya kadar vade farksız taksitle konut satın alınabiliyor.

Anahtar teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Zer Bostancı projesi konum itibariyle Bostancı Gösteri Merkezi ve Bostancı Lunapark’ına çok yakın mesafede yer alıyor.

Butik konsepti ile dikkat çeken Zer Bostancı projesinde alıcıya çok geniş sosyal imkanlar sunuluyor. Ceylan İnşaat Zer Bostancı’da yer verilen sosyal olanaklar arasında ise, güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, yüzme havuzu, spor salonu, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, süs havuzu, yürüyüş alanları, rekreasyon alanları, yeşil alanları, peyzaj alanları ve fitness merkezi yer alıyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Ceylan İnşaat Zer Bostancı projesinin bina özellikleri arasında ise merkezi ısıtma sistemi, yangın merdiveni, jeneratör, uydu kablo TV, su deposu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, ADSL Wi-Fi, akıllı ev sistemleri, fiber internet teknolojileri ve balkon yer alıyor.