Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yüzde 20 indirim ve düşük faiz kampanyalarında sona gelindi!

Konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim ve düşük faizli konut kredisi kampanyalarında son gün 30 Haziran 2018! Kampanyalar bugün sona eriyor!

Konut piyasasını yeniden canlandırmak ve konut sektöründe kaybedilen satış ivmesini yeniden yakalamak için devlet desteğiyle Ziraat Bankası önderliğinde başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyası ve özel sektör tarafından başlatılan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası için bugün son gün!

Konut kredisi faiz oranları eski seviyelerine dönmeye başladı bile. Bu alanda ilk hamle kampanyaya ilk destek veren Türkiye’nin köklü kamu kuruluşlarından Vakıfbank oldu. Kampanya kapsamında konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1’in altına çekerek yüzde 0,98 seviyesine indiren Vakıfbank dün kredi faizlerini yüzde 1,27 seviyesine yükseltti. Konut kredisi faiz oranlarını kampanyaya destek veren diğer bankaların da önümüzdeki hafta başından itibaren kampanya öncesindeki seviyelere yükseltmesi bekleniyor.

Kampanyadan önce yüzde 1,25 ile yüzde 1,30 bandında seyreden konut kredisi faiz oranları yavaş yavaş eski seviyesine dönmeye başlayacak. Düşük faizle konut kredisi kullanabilmek ve onlarca firmanın yüzlerce projesinden düşük peşinat ve uzun vade imkanına ek olarak yüzde 20 indirim ile konut satın alabilmek için bugün son gün!

10 Mayıs 2018 tarihinden itibaren başlayan konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesini sağlayan kampanya konutta yüzde 20 indirim kampanyasına eş zamanlı olarak sona eriyor. Konutta yüzde 20 indirim kampanyası ise ilk olarak KONUTDER, İNDER ve GYODER’in temsilcilerinin katılımıyla 15 Mayıs tarihinde duyurulmuştu. İlk başta bir aylık olan kampanya gelen yoğun talep üzerine 15 Haziran tarihinden

30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Sona eren kampanyaların ikinci defa güncellenip güncellemeyeceğine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak bu alanda yoğun talep olduğu biliniyor.