EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yuvam 41'te son 10 daire sahiplerini bekliyor

Turmaz İnşaat'ın Kocaeli'nde hayata geçirdiği Yuvam 41 projesinde son 10 dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 155 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul'a yakınlığıyla yerli ve yabancı yatırımcının dikkatini çeken Kocaeli'nde konumlandırılan Yuvam 41 projesinde toplam 41 daireye yer veriliyor. 6 bloktan oluşan projede alanları 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış daireler yer alıyor.

Temmmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Yuvam 41'de dairelerin fiyatları 155 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Yuvam 41'den konut satın almak isteyenlerin yüzde 35 peşinat ödemek yeterli oluyor.

Son 10 dairenin satışlarının devam ettiği proje, otogara ve tramvaya 1 kilometrlik mesafede konumlandırılıyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 700 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Yuvam 41'in sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik ve peyzaj alanları bulunuyor.