EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yunusoğlu Bahçe sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor

İzmir Güzelbahçe’de yükselen Yunusoğlu Bahçe’de villa fiyatları 3 milyon 150 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

Yunusoğlu Bahçe projesi, Yunusoğlu İnşaat tarafından İzmir Güzelbahçe’de hayata geçiriliyor. Fiyatların 3 milyon 150 bin TL’den başladığı Yunusoğlu Bahçe’de teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

30 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

15 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Yunusoğlu Bahçe; tüm seçeneklerin 5+2 olarak tasarlandığı toplam 30 adet tekil ve ikiz olmak üzere 2 çeşit villadan meydana geliyor. Yunusoğlu Bahçe’de yer alan villaların büyüklükleri 385 metrekare ile 470 metrekare arasında değişiyor.

YUNUSOĞLU BAHÇE FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Yunusoğlu Bahçe’de yer alan villaların fiyatları 3 milyon 150 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, villaların özelliğine göre 3 milyon 750 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Yunusoğlu Bahçe’deki villaların yeni sahiplerine teslim tarihi Ekim 2020 olarak planlandı. Yunusoğlu Bahçe’de yer almak isteyenler için teslime kadar taksit imkanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yunusoğlu Bahçe projesi, 30 adet bağımsız villadan meydana geliyor. Yunusoğlu Bahçe’de yer alan villaların tamamı 3.5 katlı olarak tasarlandı. Yunusoğlu Bahçe’de yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru, fitness salonu, sauna, kafeterya, fin hamamı, mini club ve dinlenme tesisi gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Yunusoğlu Bahçe; çevreyoluna 3 dakika, Güzelbahçe sahil şeridine 6 dakika, Urla'ya 15 dakika, şehir merkezine 20 dakika, Çeşme ve Adnan Menderes Havalimanı’na 30 dakika yakınlıkta yükseliyor.

Konut teslimlerinin Ekim 2020’de yapılacağı Yunusoğlu Bahçe’de sunulan olanaklar şöyle:

1- Kafe

2- Açık yüzme havuzu

3- Sauna

4- Türk hamamı

5- Fin hamamı

6- Fitness salonu

7- Basketbol sahası

8- Tenis kortu

9- Sosyal tesis

10- Çocuk oyun alanları

11- Yürüyüş parkuru

12- Yeşil alan

13- Otopark

14- Güvenlik