EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yücesoy İnşaat, Kuzeyşehir’e 250 konut ilave edecek!

Yücesoy İnşaat tarafından inşa edilen Kuzeyşehir’e 250 konut daha ilave edilecek. Böylece projedeki toplam konut sayısı bin olacak.

Menemen’de yükselen Kuzeyşehir projesi, yeni inşaat alanlarının açılmasıyla birlikte daha çok büyüyecek. 30 bin metrekare arazi üzerinde kurulan projeye bu yıl 250 konut daha eklenecek.

Yücesoy Mühendislik Finans ve Satış Koordinatörü Evren Gökçöl, projenin hem inşaat kalitesi hem de sosyal donatılar açısından çok fazla ilgi gördüğünü ifade etti.

Projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor

Projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi ile birlikte 70 dakikada havalimanına ulaşmanın mümkün olacağını söyleyen Gökçöl, sözlerine şu şekilde devam etti: “Çevre yolu, İZBAN, Çanakkale otoyolu ve Manisa şehir merkezine doğrudan ulaşım sağlayan İzmir-Manisa yolu bu bölgeden geçiyor. Kuzeyşehir'in sakinleri, Karşıyaka ve Manisa OSB'ye 25 dakikada ulaşıyor. Site içinde gün içinde 2 dakika uzaklıkta olan İZBAN durağına sürekli ring servisi olacak. Menemen İZBAN durağından 22 dakikada Karşıyaka, 40 dakikada Alsancak ve 70 dakikada havalimanına ulaşmak mümkün"

Kuzeyşehir projesinin ardından Kuzeyşehir 2 ve 3 projelerini hayata geçirmeye hazırlanan Yücesoy İnşaat, bölgede 10 bin konut üretmeyi hedefliyor.