EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yücel Pak Kartal’da 16 bin 170 TL peşinatla konut satın alma fırsatı

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezinde sektöre kazandırılan Yücel Park Kartal projesinde ev sahibi yapan çok özel bir fırsat sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Teknik Yapı tarafından hayata kazandırılan Yücel Park Kartal projesi İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden Kartal’da iş ve yaşamın merkezinde yükseliyor.

İstanbul Anadolu Yakasının Maslak’ı olma yolunda ilerleyen yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Teknik Yapı’nın prestijli projesinden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel bir kampanya sunuluyor. Herkesin kolaylıkla ev satın alabilmesini saplayan kampanya kapsamında sadece 16 bin 170 TL peşinat ödeyerek konut satın alma imkânı sağlanıyor.

Teknik Yapı Yücel Park Kartal konut projesinde lansmana kadar olan süreçte yüzde 10 fiyat avantajı sağlanıyor. Konut fiyatlarının 229 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje kentsel dönüşüm kapsamında hayat buluyor.

Kartal’da yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata kazandırılan projede hem uygun fiyatlar sunuluyor hem de konut satın almak için ayrıcalıklı ödeme olanakları sağlanıyor. Fiyatların 229 bin TL’den start aldığı Teknik Yapı’nın Kartal’da konumlandırdığı projesi Teknik Yapı Yücel Park Kartal projesinde lansman öncesi dönemde alıcıya yüzde 10 fiyat avantajı sağlanıyor.

Projeden konut satın almak için 16 bin 170 TL peşinat ödeyerek uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile konut satın alabilmek mümkün.

Proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız www.yucelpark.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.