Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yonca Apartmanı ile mahalle kültürü yeniden canlanacak

Keleşoğlu İnşaat tarafından Kadıköy’de inşa edilen Yonca Apartmanı projesi ile unutulmaya başlanan mahalle kültürü yeniden canlandırılacak.

Konut alıcısının her türü ihtiyacını karşılayan Yonca Apartmanı merkezi konumu ve yeşillikler içinde olmasıyla hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbediyor.

Yonca Apartmanı projesinde konut fiyatları 840 bin TL’den başlıyor. Butik konseptli projedeki en düşük metrekare birim fiyatı ise 8 bin TL olarak belirlendi.

Keleşoğlu İnşaat tarafından Feza Apartmanı ile başlatılan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hayata geçirilen Yonca Apartmanı projesi ile unutulmaya yüz tutan mahalle kültürü ve sıcak komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandırılması bekleniyor.

Tek blok halinde 39 daire ve 2 dükkandan tasarlanan butik projedeki tüm daireler 104,99 metrekare ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Yonca Apartmanı'nda üst katlarda 4 daire, zemin katta ise 3 daire ve 2 dükkanı bulunuyor. Yonca Apartmanı içinde katlar arasındaki ulaşımı kolaylaştıran asansör sistemleri yer alıyor.

Kişiye özel ödeme imkanları ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran proje Fahrettin Kerim Gökay Korusu'nun hemen yanında, yeşillikler içinde yükseliyor. Yonca Apartmanı projesi Bağdat Caddesi, metro ve tren istasyonuna yürüyüş mesafesindeki konumuyla sakinlerinin tüm isteklerini yerine getirebilecek şekilde tasarlanan bir proje olmasıyla dikkat çekiyor.