EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yılmaz İnşaat’ın Riva projesinde sona gelindi! Bin 500 villalık proje geliyor!

İstanbul Riva’da yer alan Galatasaray arazisi üzerinde Yılmaz İnşaat tarafından hayata kazandırılacak bin 500 villalık projenin sonuna gelindi.

Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray Spor Kulübü’nün Riva arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan villa projesinde artık sona gelindi. Yılmaz İnşaat imzasıyla Riva’da yaşama geçecek olan villa projesinde 2+1’den 6+1’e kadar farklı konseptlerde tasarlanan toplam bin 500 adet villa tüketicinin beğenisine sunulacak. Projede yer verilecek olan villa seçeneklerinin metrekare birim fiyatlarının ise 7 bin TL’den start alması bekleniyor.

Galatasaray Riva arazisi ihalesinin kazananı Yılmaz İnşaat olmuştu. Yılmaz İnşaat Riva arazisi üzerinde yaşama kazandıracağı dev konut projesini yakın zamanda satışa çıkarabilmek için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul Riva’da 869 bin 362 metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan projede bin 500 adet villaya yer verilecek. Toplam 4 etap şeklinde tasarlanan projede konut alıcılarına 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+ planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor.

Her villaya standart en az 300 metrekare büyüklüğünde bahçe alanı ayrılan dev yatırımda 2+1 villa seçeneklerinin metrekare büyüklükleri ise 160 metrekareden başlangıç gösteriyor. Kısa süre içinde satışa sunulması beklenen projede metrekare fiyatları 7 bin TL’den başlayacak.
2+1 villalarımız 160 metrekareden başlıyor. Her villanın 300 metrekareden başlayıp villa büyüklüğüne göre bahçeleri bulunuyor.

Bin 150 dönüm üzerinde az katlı villalardan oluşacak şekilde 2 milyar TL’lik dev yatırımla sektöre kazandırılacak projenin içinde 700 dönüm büyüklüğünde park alanı ve 200 dönüm büyüklüğünde de özel orman, rekreasyon, peyzaj ve sosyal aktivite alanlarına yer veriliyor.

Projedeki satışların önümüzdeki birkaç ay içerisinde başlaması bekleniyor. Ekolojik konseptiyle de dikkat çeken projede lüks özelliklerle donatılmış konut seçenekleri yer alıyor.