Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yılın en iyi dönüşüm projesi: 5. Levent

Torunlar GYO imzasıyla hayata geçirilen 5. Levent, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Sign of the City Ödülleri 2016'da “En İyi Dönüşüm” projesi ödülünü almaya hak kazandı.

Torunlar GYO'nun 2 milyar TL yatırım değeriyle hayata geçirdiği 5. Levent projesi, Sign of the City Ödülleri'nde “En iyi dönüşüm projesi” ödülüne layık bulundu. "İstanbul'un yeni semti" sloganıyla lanse edilen 5. Levent, TEM Alibeyköy kavşağında KİPTAŞ öncülüğünde geliştirilen 473 bin metrekare arazi üzerinde yükseliyor.

5. Levent’te Torunlar GYO tarafından satışa sunulan 2 bin 100 dairenin yanı sıra 400 dairelik sosyal konut etabı, belediye lojman etabı, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, 2 okul ve 2 adet cami, 50 dönüm koruluk alan ile 5. Levent Çarşı yer alıyor. Nisan 2015’te inşasına başlanan 5. Levent’te, 1+1 ila 4+1 arasında değişen 50 farklı daire tipi satışa sunuluyor.

İstanbul'un en yeşil projelerinden biri olarak yükselen 5. Levent'in sosyal donatı alanları arasında koşu parkurları, bisiklet yolu, süs havuzu ve göletler; dinlenme alanları, kır kahvesi, festival meydanı, amfi tiyatro, basketbol, futbol sahası ve tenis kortları, çocuk oyun alanları ve macera temalı park alanı bulunuyor.

Anadolu yakasına ulaşımı kolaylaştıracak 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin de başlangıç noktasında yer alacak olan proje, Maslak ve Levent'e olan 7 kilometrelik uzaklığıyla dikkat çekiyor. Metro hatlarına olan yakınlığıyla sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadeden 5. Levent'in 2018 yılı başında tamamlanması planlanıyor.