EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yıldırım Grup Yıldırım Kule ile Ankara’daki başarısını taçlandırdı

Ticari hayattaki yılların başarısını birbirinden özel projelerle kanıtlayan Yıldırım Grup Ankara’daki başarısını Yıldırım Kule ile taçlandırdı.

Art arda birçok prestijli projeye imza atan Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, YıldırımKent Gülyazısı Sitesi, Eymir Konutları 1. ve 2. Etap, Beyaz Evler, Ankara Barosu Sosyal Tesisleri, Gökkuşağı Konutları, Mogan Park Evleri, Gölbaşı Ticaret Merkezi, Yıldırım Sera Studio Evleri, Cevizlipark Konutları, Beytepe Beyterrace Konutları gibi önemli projeler ile yılların başarısını devam ettiriyor.

İç bükey eğime sahip Yıldırım Kule’ye dair detayları paylaşan Zafer Yıldırım, “Biz Yıldırım Kule’yi inşa ederken kendi iş yerimiz için ne ihtiyacımız varsa bunun fazlasını karşılayacak şekilde bir proje detaylandırması yaptık. 130 metre yüksekliğinde olan kulemiz doğal olarak rüzgâr ve dış sesten çok etkileneceği için, yalıtımı 3 farklı aşamada gerçekleştirerek sessizlik ve huzuru temel aldık. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, konum, sanat galerisi, toplantı salonları ile farklıysan fark edilirsin dedik ve kulemizi sizlerin beğenisine sunduk.’’

Toplamda 46 bin metrekare inşaat alanının 21 bin metrekaresinin ticari kullanım olarak tasarlandığına vurgu yapan Zafer Yıldırım ‘’Özsüt, Volvo, Autowax gibi prestiji ve güvenilir firmalar ile anlaştık. İki kurumsal mobilya firması ve bir kurumsal otomobil firmasıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Gökkuşağı cadde cepheli dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz. Kısacası kulenin dışına çıkmadan birçok ihtiyacın karşılanabilmesi için gerekli özeni gösteriyoruz.” dedi.