EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yıldırım Grup Ankara projeleriyle standartları yükseltti

Yılların tecrübesini Ankara’da gerçekleştirdiği konut projeleri ve ticari ile Yıldırım Kule ile pekiştiren Yıldırım Grup standartları yükseltti.

Uzun süredir ticari alandaki başarısını inşaat sektörüne de taşıyan Yıldırım Ankara’da hayata geçirdiği konut projeleri ve Yıldırım Kule ile yaşam standartlarını zirveye taşıdı.

Ankara’nın güneyinden kuzeyine bir çok inşaat projesine imza atan Yıldırım Grup kurucusu Zafer Yıldırım ; Yıldırım kent Gülyazısı Sitesi, Eymir Konutları 1. ve 2. Etap, Beyaz Evler, Ankara Barosu Sosyal Tesisleri, Gökkuşağı Konutları, Mogan Park Evleri, Gölbaşı Ticaret Merkezi, Yıldırım Sera Studio Evleri, Cevizlipark Konutları, Beytepe Beyterrace Konutları gibi önemli projeler ile yılların başarısını devam ettiriyor. Ticaretteki 50. Yılını ise Yıldırım Kule projesiyle taçlandıran Yıldırım Ailesi, Başkent’te adından söz ettirmeye devam ediyor.

Stil Sahibi Yıldırım Kule

Sıradan kalıpların dışına çıkarak farklı bir mimariyle Ankaralıların karşısına çıkan Yıldırım Kule eğimi ile saygıyı simgeliyor. İç bükey eğime sahip Yıldırım Kule’ye dair detayları paylaşan Zafer Yıldırım, “Biz Yıldırım Kule’yi inşa ederken kendi iş yerimiz için ne ihtiyacımız varsa bunun fazlasını karşılayacak şekilde bir proje detaylandırması yaptık. 130 metre yüksekliğinde olan kulemiz rüzgâr ve dış sesten çok etkileneceği için, yalıtımı 3 farklı aşamada gerçekleştirerek sessizlik ve huzuru temel aldık. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, konum, sanat galerisi, toplantı salonları ile farklıysan fark edilirsin dedik ve kulemizi sizlerin beğenisine sunduk’’.

"Beyterrace ile yenilikçi yaklaşım"

Beytepe’de 12 bin metrekare arsa üzerine kurulan ve 4 bloktan oluşan Beyterrace projesi, standartların dışında yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratıyor. Sadece 36 daireden oluşan butik sitemiz, 2+1,3+1,4+1, 5+1 normal daire, 6+1,7+1 bahçe dubleksi ve 5+1 dubleks seçenekleri 122 m2 ve 502 m2 arasında çeşitlilik gösteriyor. Projenin büyük ilgi gördüğünü ve fark yarattığını belirten Fertaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “Beyterrace Ankara'nın konut projeleri içerisinde 7000 m2 peyzaj alanıyla her kesimin dikkatini çekti. Sosyal donatı içinde; çocuk oyun alanı, yürüyüş alanları, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, fitness salonuna yer verdik.7/24 güvenlik ve kapalı otopark detaylarımızla bütünlüğü tamamlarken, Başkentli vatandaşlarımıza kalite, güven ve doğa inşa etmenin gururunu yaşıyoruz’’ dedi.

“Her detayında ayrıcalık saklı’’

”Ankara’nın en köklü yerleşim merkezlerinden Balgat Cevizlidere’de hayata geçirilen Cevizlipark konutlarında ayrıcalıklarla dolu yaşam kapılarının aralandığını anlatan Zafer Yıldırım, “Modern ve konforlu bir mekânda yaşamın anahtarını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.5+1 ve 6+1 dubleks seçeneklerimizle geniş ailelere hitap ederken, 3+1 ve 2 tipten oluşan 4+1 daire seçenekleri ile de avantajlı yatırımın kapılarını aralıyoruz. Projemizde fitness, çocuk oyun alanı, kapalı otopark ile de bütünlüğü sağlıyoruz.” İfadelerini kullandı.