Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

"Yetmez, faizler daha da inmeli"

Kredi faiz oranlarında yaşanan düşüşten memnuniyet duyduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gidişat iyi ama yetmez, daha da inmeli" dedi.

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 6 bin 115 engelli memur adayının atama ve kura töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomide faiz indirimi başta olmak üzere, olumlu haberlerin art arda geldiğine dikkat çekti. Erdoğan, "Dün yine bir indirimde bulundular, teşekkür ediyorum. Tabi bu yetmez, faizin daha da inmesi lazım" diye konuştu.

"Vatandaşlarıma sesleniyorum, yatırımın, istihdamın ve üretimin daha da artması, uluslararası camiada rekabet edilebilmesi için faizlerin inmesi lazım" ifadesinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

"Hep söylüyorum, işte Amerika, Japonya, Avrupa, hepsi ortada. Bir oradaki faize, bir bizdekine bakalım. Onun için süratle daha da bunun inmesi lazım ama şu anda gidiş iyi, inanıyorum ki daha da inecek."

Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasındaki kararlılıklarının karşılaştıkları her badirenin ardından daha da perçinlendiğine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'nin önünü darbelerle, terörle, ekonomik saldırılarla kesebileceklerini sananların oyunlarını boşa çıkarta çıkarta yolumuza devam ediyoruz. Bizim krizlere dayanma katsayımız Elhamdülillah bir hayli yüksek, bize karşı bu tezgahları kuranların krizlere dayanma gücü de aynı derecede yüksek mi, onu yaşayıp göreceğiz" dedi.