EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeşilyaka Su'da lüks konutların fiyatları 2 milyon 500 bin TL'den başlıyor

Mesa Mesken ve Nurol GYO işbirliğinde Büyükçekmece’de konumlandırılan Yeşilyaka Su projesinde fiyatlar 2 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa yakasının doğayla iç içe, sakin ve şehrin kalabalığından uzak lokasyonlarından Büyükçekmece’de konumlandırılan Yeşilyaka Su projesinde fiyatlar 2 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 25 peşinat ödeyerek konut sahibi hakkı tanınan projede peşin ödeme yapanlara ayrıca yüzde 15 indirim fırsatı da sunuluyor.

600 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen projede 472 konut ve 3+1, 3+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 150 metrekareden başlıyor. Projede tek katlı ve dubleks villa seçenekleri yer alıyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen lüks konut projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Büyükçekmece’de Karaağaç Mahallesi Sırtköy Bulvarı üzerinde inşa edilen lüks konut projesi sakinlerine sunacağı sosyal donatılar ile de gözde olacağa benziyor.

Projenin sosyal donatıları arasında fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, yürüyüş alanları, peyzaj, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark gibi birçok olanak bulunuyor.