EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeşilyaka projesinde yüzde 15 indirim fırsatı!

Mesa Mesken Sanayi A.Ş. ve Nurol GYO tarafından İstanbul’un Büyükçekmece lokasyonunda inşa edilen Yeşilyaka projesinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul Büyükçekmece’de 320 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Yeşilyaka projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. Yeşilyaka projesindeki konutlar villa olarak dizayn edilirken tüm daireler 5+2 şeklinde inşa ediliyor.

168 adet villanın bulunduğu Yeşilyaka projesinin Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor. Proje kapsamındaki A tipi villalar 369 metrekare, B tipi villalar ise 379 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Buna ilaveten projede 180 bin metrekarelik yeşil alan ve 1.500 metrekarelik gölet yer alıyor.

Mesa Mesken Sanayi A.Ş. ve Nurol GYO imzası taşıyan Yeşilyaka villalarında peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Yeşilyaka projesinde fiyatlar ise 2 milyon 687 bin TL’den başlıyor.

Yeşilyaka projesi Maslak ve Levent'e 25 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Mall of İstanbul AVM'ye 15 dakika, Marmara Park ve Torium AVM'ye 10 dakikalık uzaklıkta yükseliyor.

Yeşilyaka projesinde açık-kapalı-çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, sinema, futbol-basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.