EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeniköy Konakları’nın yüzde 22’si satıldı

Yeni Yapı İnşaat güvencesiyle Eyüp Alibeyköy’de hayata geçirilen Yeniköy Konakları’nın yüzde 22’si satıldı.

İstanbul Eyüp Alibeyköy’de Yeni Yapı İnşaat güvencesiyle yükselen Yeniköy Konakları’nda 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Proje kapsamında 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dubleksi daireleri bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ticari alanlar inşa ediliyor.

Yeniköy Konakları’nda; yürüyüş yolları, spor alanları, okul ve park gibi zengin sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Yeni Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Naci Topsakal; İstanbul’un merkezinde ulaşım ve toplu taşıma konforuna sahip alanlarda projeler yapıyoruz. Eyüp Alibeyköy’deki yeni projelerimizden Yeniköy Konakları İstanbul’da tüm yolların kesişme noktasında bulunuyor. Planlanan 2 metro hattının, bir tramvay hattının, boğazdan geçen 3’lü tüp geçit ve Hasdal Kavşağı ile tüm yollara ve şehre bağlanan bir yaşam alanı oluşturuyoruz”dedi.

Projeye gelen yoğun talep üzerine ön satışa başladıklarını ifade eden Topsakal; Emlak Konut GYO’nun başlattığı konut kampanyasının son döneminde Yeniköy Konakları projemizi ön satışa sunduk. Kampanyanın son haftasında satışa çıkmamıza rağmen lokasyon ve donatı özellikleri sebebiyle projemiz konut alıcıları tarafından büyük ilgi gördü ve dairelerin yüzde 22’si sahiplerini buldu. Şimdi de projemizde 60 ay ve 120 ay vadeli cazip bir kampanyaya başlıyoruz.”dedi.