EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeniköy Konakları’nda yüzde 25 peşinatla daire sahibi olma fırsatı

Yeni Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Eyüp ilçesinin Alibeyköy semtinde konumlandırılan Yeniköy Konakları’nda yüzde 25 peşinatla 84 ay yüzde 0 faiz!

Yeni Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Eyüp’te sektöre kazandırılan Yeniköy Konakları projesinde yüzde 25 peşinatla 84 ay vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyerek yüzde 0 faiz ve 84 ay taksitlendirme imkanıyla konut alabiliyor.

35 bin 856 metrekarelik biralan üzerinde inşa edilen Yeniköy Konakları konut projesinde toplam 362 adet konut ve 12 ticari üniteye yer verildi. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 85 metrekare ile 205 metrekare aralığında değişiyor. Projede yer alan dairelerin konseptleri geleneksel Türk aile yapısına ve farklı ihtiyaçlara ayak uydurabilecek şekilde tasarlandı.

Geniş bir yelpazeye hitap eden Yeniköy Konakları projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Projede 85 metrekare ile 165 metrekare aralığında değişen 2+1 daireler 585 bin TL’Den başlayan fiyatlarla, 140 metrekare ile 196 metrekare aralığında değişiklik gösteren daireler 1 milyon 41 bin TL’den başlayan fiyatlarla, büyüklükleri 199 metrekare ile 205 metrekare arasında farklılık gösteren daireler ise 1 milyon 308 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Anahtar teslimlerinin Mart 2019’da gerçekleştirilmesi hedeflenen projede, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş yolları, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, spor salonları ve kafe bulunuyor.